flixbus infolinia numer

FlixBus Infolinia, Obsługa Klienta

FlixBus Infolinia

 

tel: +48 22 307 93 34

W godzinach 8:00 – 20:00 oferujemy obsługę w języku polskim, poza tymi godzinami obsługa odbywa się w języku angielskim.

Mapa Tras: https://www.flixbus.pl/polaczenia-autobusowe

FAQ: https://www.flixbus.pl/uslugi/faq

Email: [email protected]

 

FlixBus Adres

FlixMobility GmbH, Birketweg 33, 80639 München

 

FlixBus Historia

Na rynku polskim FlixBus jest obecny od 3 grudnia 2015 roku. Pierwszą uruchomioną trasą było połączenie Szczecin – Berlin ZOB w oparciu o autokary przewoźnika Interglobus. W dalszej kolejności w 2016 roku została nawiązana współpraca z przedsiębiorstwem Souter Holdings Poland, które uruchamiało autokary pod marką PolskiBus.com. W siatkę FlixBus weszły połączenia zagraniczne, m.in. do Wiednia, Berlina, Bratysławy, Pragi, Budapesztu i Brna. Autokary zachowały jednak czerwoną malaturę poprzedniego przewoźnika. W tym samym roku FlixBus uruchomił także kolejne połączenia do Polski pod własnym logo na trasach z Wrocławia oraz Warszawy do miast w południowych Niemczech oraz w Czechach.

Pod koniec 2017 roku zapowiedziano integrację sieci połączeń PolskiBus.com z siecią FlixBus. W następstwie wszystkie połączenia polskiego przewoźnika weszły w siatkę połączeń FlixBus. Wszystkie autokary zostały przemalowane w zielono-pomarańczowe barwy, zostały także dostosowane do wymagań FlixBusa. Wśród polskich przewoźników, którzy stali się podwykonawcami Flixmobility znalazły się również takie firmy jak Mobilis, PKS Bydgoszcz, PKS Szczecinek, Polbus-PKS Wrocław, Inter i Voyager.

Zródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Flixmobility

 

Facebook: https://www.facebook.com/FlixBus
Twitter: https://twitter.com/FlixBus
Strona Internetowa: https://www.flixbus.pl/firma/kontakt

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top