auchan infolinia numer

Auchan Infolinia, Obsługa Klienta

Auchan Infolinia

tel: 22 726 33 00

Punkt Doradztwa Finansowego
tel: 71 799 70 01
tel: 801 700 170

 

Auchan Adres

Auchan Polska Sp. z o.o.
Adres siedziby: ul. Puławska 46, 05-500 Piaseczno
Adres do korespondencji: ul. Jana Pawła II 66, 05-500 Piaseczno

email: [email protected]

 

Auchan Historia

Pierwszy hipermarket Auchan w Polsce został otwarty w maju 1996 roku w Piasecznie pod Warszawą. W roku 2001 powstało nowoczesne centrum logistyczne w Wolborzu. W tymże roku rozpoczęła swoją działalność także platforma logistyczna dla owoców i warzyw w Grójcu. Od 2001 Bank Accord wydaje kartę kredytową Auchan. W roku 2003 Auchan wprowadził w swoich placówkach program lojalnościowy „Skarbonka”, a od 2006 roku wydaje dla swoich klientów kartę Visa Auchan.

Początkowo hipermarkety Auchan powstawały głównie na terenach, których Auchan był właścicielem. Obiekty te połączone są z galerią handlową, prowadzoną przez spółkę zależną Immochan. Galeria razem z hipermarketem tworzy Centrum Handlowe Auchan. Obecnie w Polsce są 24 takie centra. Dodatkowo dwa centra prowadzone przez spółkę Schiever Polska. Pozostałe hipermarkety znajdują się w centrach handlowych, należących do innych podmiotów, od których wynajmowana jest powierzchnia handlowa.

W roku 2014 Auchan i Metro sfinalizowały transakcję włączenia 57 hipermarketów Real do sieci Auchan. Warunkiem przejęcia postawionym przez Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów była jednak odsprzedaż ośmiu hipermarketów Real. Kupiła je w 2015 roku centrala Schiever z Francji, od września 2015 siedem z nich funkcjonuje pod marką bi1. W ramach tej transakcji Auchan przejął dwa centra i hipermarkety Auchan, które do 2015 prowadził wspólnie z Schiever Polska, i wycofał wszystkie swoje udziały w tej spółce.

Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Auchan

 

Facebook: https://www.facebook.com/auchan.retail.polska/
Instagram: https://www.instagram.com/auchan_polska/
Strona Internetowa: https://www.auchan.pl/pl/dla-klienta/Punkt-Obslugi-Klienta

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top